Благодійний фонд "Янголи Спасіння" , створений для подолання гуманітарних криз та допомоги населенню

БО БФ "Янголи Спасіння" об'єднує волонтерів і фахівців та неурядові організації по всьому світу, щоб підтримати всіх хто потребує допомоги. У спільних міссіях ми прокладаємо шлях до майбутнього тим, хто цього потребує найбільше

ПРО НАС

Благодійний фонд "Янголи Спасіння" створений та спрямований задля однієї мети - всесторонньої допомоги людям. Організацію заснували завзяті українські активісти, які не змогли стояти осторонь та об'єднались задля можливості допомагати населенню.
У лютому 2022 року, всього за кілька днів після початку повномасштабного воєнного конфлікту, команда однодумців розпочала евакуацію людей з Донецької та Луганської областей. Евакуація і до сьогодні залишаються нашою невід'ємною частиною роботи. Але час плинув, потреби населення зростали та змінювались, наша робота - розширювалась.
Сьогодні наша команда працює у багатьох селах та містечках уздовж лінії фронту Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей.
Але не дивлячись на те, що наша робота сфокусована у південно-східному регіоні ми розширюємо географію нашої роботи та охоплюємо всю Україну.

.
До роботи приєднувались фахівці з різних сфер, проте з благодійністю команда мала справу вперше. Але це нас не зупинило — ми вирішили сфокусуватися на наших сильних якостях і нагальних проблемах населення, діяльність стала розширюватись та змінюватись, що стало вирішальним у створені Благодійного фонду "Янголи Спасіння".
Сьогодні БО БФ "Янголи Спасіння" працює за нормами мінародного гуманітраного права та об'єднує волонтерів, НГО, некомерційні міжнародні організації та агенції в Україні та світі для допомоги тим, хто цього потребує найбільше.
  • Злагоджена команда фахівців

  • Працюючі склади

  • Власний автопарк

  • Працюємо по всій Україні

НАШІ ПАРТНЕРИ

НАШІ КОНТАКТИ


ГАРЯЧА ЛІНІЯ:
0800 334 620
Email: hotline@charity-aos.com