ПІДТРИМАТИ
EN
ПРО НАС
ІНФО
ЗВІТИ
ЗАКУПІВЛІ
КАР'ЄРА
безпека та подолання гуманітарних криз цивільного населення.
НАША МЕТА
НАША МІСІЯ
вчасне надання кожній постраждалій людині допомоги, якої вона потребує.
Кожна людина має право на щасливе майбутнє
ЯК СТВОРЮВАВСЯ ФОНД?
Благодійний фонд "Янголи Спасіння" створений та спрямований задля однієї мети - всесторонньої допомоги людям.

Організацію заснували завзяті українські активісти, які не змогли стояти осторонь та об'єднались задля можливості допомагати населенню. У лютому 2022 року, всього за кілька днів після початку повномасштабного воєнного конфлікту, команда однодумців розпочала евакуацію людей з Донецької та Луганської областей. Евакуація і до сьогодні залишаються нашою невід'ємною частиною роботи. Але час плинув, потреби населення зростали та змінювались, наша робота - розширювалась.
До роботи приєднувались фахівці з різних сфер, проте з благодійністю команда мала справу вперше. Але це нас не зупинило — ми вирішили сфокусуватися на наших сильних якостях і нагальних проблемах населення, діяльність стала розширюватись та змінюватись, що стало вирішальним у створені Благодійного фонду "Янголи Спасіння".

Сьогодні БО БФ "Янголи Спасіння" працює за нормами мінародного гуманітраного права та об'єднує волонтерів, НГО, некомерційні міжнародні організації та агенції в Україні та світі для допомоги тим, хто цього потребує найбільше.
Сьогодні наша команда працює у багатьох селах та містечках уздовж лінії фронту Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей.
Але не дивлячись на те, що наша робота сфокусована у південно-східному регіоні ми розширюємо географію нашої роботи та охоплюємо всю Україну.
НАШІ МОЖЛИВОСТІ:
Кваліфікована команда співробітників фонду, яка об'єднує 103 спеціаліста.
Співпраця з локальними волонтерами та адміністраціями у населених пунктах, де ми працюємо. У нас завжди є оперативна інформація про нагальні потреби людей.
Наявна необхідна матеріально- технічна база.
КОМАНДА ЯНГОЛІВ:
Працюємо по усій території України, але найбільше фокусуємося на найважчих напрямках: Донецька, Харківська, Запорізька, Херсонська, Дніпропетровська та Миколаївська області. Охоплюємо більш ніж 300 населених пунктів, їх кількість постійно зростає.
ГОЛОВНА
ПРО НАС
ПРОЄКТИ
ЗВІТИ
ПАТРОНАЦІЯ
ПІДТРИМАТИ
UA