ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ

АСИСТЕН З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ

Фонд пропонує:
· конкурентну і вчасну виплати згідно Договору на надання послуг;
· участь в важливих для країни проектах підтримки дітей і їх оточення;
· можливість для самовираження і професійної творчості;
· роботу в команді професіоналів і людей, які поділяють спільні цінності;
Опис завдань та обов’язків:
· Детально переглядати загрози та ризики безпеки та складати точні звіти про тенденції та ситуації, які можуть негативно вплинути на роботу Всесвітньої Продовольчої Програми, щоб забезпечити точне зібрання інформації та її надсилання старшому персоналу служби безпеки для підтримки звітності та прийняття рішень.
· Переглядати інформацію, пов’язану з безпекою (наприклад, інциденти та події безпеки, підтримка безпеки в повсякденній діяльності тощо) і використовувати корпоративні або локальні інструменти управління інформацією для створення низки аналізів і детальних звітів, щоб гарантувати, що інформація є легкодоступною для відповідних зацікавлених сторін.
· Підтримувати зв’язок і координувати роботу з місцевою адміністрацією, органами безпеки та правоохоронними органами, громадами та іншими учасниками, щоб полегшити доступ для безпечного виконання програми та зменшити потенційні ризики для персоналу та інших ресурсів.
· Планувати та координувати діяльність персоналу під час польових місій та проводити оцінку безпеки в зоні відповідальності для підтримки безпечного та ефективного виконання програми.
· Аналізувати звіти про оцінку безпеки після польових місій і представляти докладні рекомендації щодо зменшення ризиків для підтримки аналізу ситуації з безпекою та полегшення прийняття рішень.
· Допомога в консультуванні персоналу з питань управління ризиками безпеки та питань безпеки відповідно до Системи управління безпекою.
· Підтримуйте впровадження заходів із зменшення ризиків, включаючи SRM управління ризиками безпеки для забезпечення відповідності.
· Підтримка технічного обслуговування та управління обладнанням безпеки та надання рекомендацій щодо посилення технічного потенціалу відповідно до бізнес-вимог.
· Контролювати та забезпечувати, щоб усі процедури контролю доступу були ефективними та суворо дотримувалися всім персоналом та відвідувачами, щоб підтримувати безпечне та захищене середовище.
· Підтримувати та розробляти рекомендації щодо вдосконалення документації щодо планування на випадок надзвичайних ситуацій, включаючи фізичну підготовку та процедури, для підтримки готовності до кризи.
· Проводити тренінги з безпеки для персоналу та переглядати потреби в навчанні з безпеки, щоб розробити заходи для задоволення бізнес-вимог.
· Контролювати та забезпечувати навчання на робочому місці для інших співробітників, підтримуючи їх розвиток і високу продуктивність.
Уміння й навички:
· досвід асистентом з безпеки мінімум 1 рік;
· досвід роботи в громадському секторі мінімум 1 рік;
· уміння організовувати команду;
· висока мотивація й здатність ефективно працювати в команді;
· організаторські здібності з керування кількома завданнями одночасно;
· уміння комунікувати і взаємодіяти з різними за рангом людьми;
· уважність до деталей і вміння самостійно визначати пріоритети;
· здатність ухвалювати обґрунтовані рішення й працювати в невизначеності;
· досвід роботи з міжнародними донорами;
· вільне володіння англійською мовою для написання звітів і спілкування з іноземними донорами.
Строк договору передбачає його виконання в довгостроковій перспективі.
У межах фонду передбачено навчання, командну підтримку й конкурентні виплати.
В пріоритеті будуть розглядатися ФОПи Платники, які перебувають на єдиному податку 3 групу та вид діяльності – 82.11, надання комбінованих офісних адміністративних послуг.
У разі вашої готовності надішліть ваше резюме й мотиваційний лист на пошту
з поміткою «асистент з безпеки».
E-mail: Procurement@charity-aos.com