Благодійний фонд "Янголи Спасіння" , створений українцями для українців.

БО БФ "Янголи Спасіння" об'єднує волонтерів і фахівців, неурядові організації та бізнес по всьому світу, щоб підтримати всіх хто потребує допомоги. У спільних міссіях ми прокладаємо шлях до майбутнього тим, хто цього потребує найбільше.

ПРО НАС

Благодійний фонд "Янголи Спасіння" створений українцями та спрямований на допомогу українським родинам яких спіткала біда.
Засновники фонду українські підприємці, які не змогли стояти осторонь подій, що відбуваються в Україні.

У лютому 2022 року, всього за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, ми розпочали евакуацію людей з Донецької та Луганської областей. Евакуація і до сьогодні залищаються нашою невід'ємною частиною роботи. Але час плинув, потреби населення у прифронтових зонах росли та змінювались, наша робота розширювалась.
Так, вже у квітні ми сформували команду, організували роботу 2х складів, зібрали власний автопарк та команду з 60 співрацівників.

Сьогодні наша команда працює у багатьох селах та містечках уздовж лінії фронту Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей.
Ми отримуємо інформацію з перших вуст від людей, життя яких проходить поруч з війною.
До фонду приєдналися фахівці з різних сфер, проте з для для більшості робота з благодійністю була не знайома. Але це не зупинило команду. Ми сфокусувалися на наших сильних якостях і нагальних проблемах, з якими зіштовхнулися українці у південно-східному регіоні країни. Так, ми створили фонд від українців для українців.
Сьогодні БО БФ "Янголи Спасіння" об'єднує волонтерів, НДО та представників бізнесу в Україні та світі для допомоги тим, хто цього потребує найбільше.
 • 60

  Співробітників фонду

  Активісти яких об'єднала війна

 • 2

  Працюючі склади у

  Дніпрі, та Слов'янську

 • 32

  Одиниць власної техніки

 • 10

  Працюємо у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Хмельницькій, Полтавській, Черкаській та Тернопільській обслатях.

МАЄТЕ ПРОПОЗИЦІЇ?

МИ ВІДКРИТІ ДО СПІВПРАЦІ

НАШІ КОНТАКТИ


ГАРЯЧА ЛІНІЯ:
0800 334 620
Email: hotline@charity-aos.com