безпека та подолання гуманітарних криз цивільного населення.
НАША МЕТА
НАША МІСІЯ
вчасне надання кожній постраждалій людині допомоги, якої вона потребує.
Кожна людина має право на щасливе майбутнє
ЯК СТВОРЮВАВСЯ ФОНД?
«Ми не планували створювати фонд та займатись благодійною діяльністю, але 24 лютого 2022 року, змінило все. Разом з родиною ми вирішили допомагати людям евакуйовуватися з Волновахи, що на Донеччині», - згадує про початок нашої діяльності голова БФ «Янголи Спасіння» Дмитро Мишенін.

Ця справа зібрала навколо нас звичайних людей з власними мікроавтобусами, які виявили бажання вивозити людей разом з нами. Трохи згодом ми знайшли додаткові транспортні засоби, котрі надавали нам небайдужі люди. Можна сміливо казати, що ми були в усіх гарячих точках фронту, про які ви коли-небудь чули.

Паралельно з евакуацією, ми шукали кошти для того, щоб привезти продукти тим, хто все ще залишався під обстрілами. Також ми зробили невеликий шелтер у Слов’янську - нашому рідному місті, куди привозили людей на ночівлю. Там вони могли поїсти та відпочити в теплі, а вже зранку ми відвозили їх на евакуаційні потяги.

Вже в березні 2022 року ми мали партнерів, котрі надавали нам кошти, а також передавали благодійну допомогу. Саме тоді ми зрозуміли, що необхідно шукати складське приміщення подалі від лінії фронту, аби була можливість приймати допомогу у більш безпечному місці, відвозити її до Слов’янська та розподіляти по містам, наближеним до лінії фронту. Саме тоді нам знову допомогли небайдужі люди, надавши безкоштовно складське приміщення у Дніпрі.
Аж тоді, приблизно на початку квітня 2022 року, ми залучили знову небайдужих людей, котрі допомагали у адміністративній частині нашої роботи. Від самого початку створення фонду команда налічувала не більше десяти людей. Наразі загальна чисельність працівників сягає більш ніж 300 людей і кожного місяця ця цифра зростає, чим ми дуже пишаємося.
За 2 роки роботи ми реалізували дуже багато проєктів. Згідно нашого підрахунку, ми надали допомогу вже більш ніж 3 500 000 осіб.

Щодня ми чуємо десятки історій звичайних людей. Декому ми вже допомагали, дехто розповідає вперше. В обох випадках є те, що кажуть усі: “Без вас ми б не вижили”.

Сьогодні БО БФ "Янголи Спасіння" працює за нормами міжнародного гуманітарного права та об'єднує волонтерів, міжнародні організації та агенції в Україні та світі для допомоги тим, хто цього потребує найбільше.
Наша команда працює у багатьох селах та містечках уздовж лінії фронту Донецької, Луганської, Херсонської. Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей.
Але не дивлячись на те, що наша робота сфокусована у південно-східному регіоні, ми стрімко розширюємо географію нашої діяльності.
НАШІ МОЖЛИВОСТІ:
Кваліфікована команда співробітників фонду, яка об'єднує 300 спеціалістів.
Близько 40 одиниць транспортних засобів для евакуації та доставки допомоги людям, у тому числі легкові та вантажні автомобілі, автобуси великої місткості, а також автомобілі швидкої допомоги для евакуації маломобільних груп населення та осіб з важкими захворюваннями.
Співпраця з локальними волонтерами та адміністраціями у населених пунктах, де ми працюємо. У нас завжди є оперативна інформація про нагальні потреби людей.
КОМАНДА ЯНГОЛІВ:
Працюємо по усій території України, але найбільше фокусуємося на найважчих напрямках: Донецька, Харківська, Запорізька, Херсонська, Дніпропетровська та Миколаївська області. Охоплюємо більш ніж 400 населених пунктів, їх кількість постійно зростає.
4 склади: у Дніпрі, Дніпропетровської області та Покровську, Слов'янську та Кураховому, Донецької області.