ЧОМУ ВАЖЛИВА ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА?

27/06/2024
#мобільнабригада
Команда психологічної та юридичної підтримки продовжує працювати на Донеччині

Зазвичай, людям важко зізнаватись собі у тому, що існують проблеми з їх психологічним станом. Проте, це важливий етап, який стає вирішальним у пошуку шляхів вирішення цих проблем.

Мобільна бригада до якої входить психолог, допомагає людям впоратися з цим. Поділимося з вами чесно, спочатку місцеві мешканці наближених до лінії фронту територій, складно йшли на контакт, бо існувала недовіра та страх, проте зараз люди приходять з чітко сфоромованими запитами та питаннями.

За час роботи бригади ми почули багато травмуючих історій: хтось втратив будинок, пережив обстріл, бачив смерть близької людини на власні очі. Усе це - непідйомний тягар, з яким важко впоратися самостійно.

Ми дбаємо про стан кожного, хто звертається за допомогою і проводимо стільки сесій, скільки необхідно, аби обговорити хвилюючі запитання конфіденційно. Психолог не тільки спілкується з людьми, але й дає поради щодо самоконтролю своїх емоцій.

Ми щасливі, що можемо, разом з партерами, втілювати важливий проєкт, який допомагає багатьом зрозуміти себе і пережити втрату.

Мобільна бригада створена БФ "Янголи Спасіння", за підтримки міжнародної гуманітарної організації Triangle Génération Humanitaire та фінансування CDCS (The Crisis and Support Centre).