НЕОБХІДА ДОПОМОГА ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ДОНЕЧЧИНИ ТА ХАРКІВЩИНИ

06/05/2024
#благодійнадопомога
Життя у безпосердній близькості до ліній фронту балансує на грані гуманітарної кризи

Люди, які продовжують тут проживати, щоденно стикаються зі шквальними обстрілами, руйнуваннями помешкань, відсутністю базових товарів для закриття власних потреб. Місцеві звикли до життя з постійними перебоями світла та водопостачання, із пустими поличками в магазинах та високими цінами на наявні товари.

Разом з Норвезькою радою у справах біженців в України, ми дбаємо про жителів Донеччини та Харьківщини. Наша нова активність - про різнопланову допомогу населенню, яке її критично потребує.

Нещовно наша команда відвідала Мирноград. Місто розкинулось за 20 кілометрів до лінії фронту. Жити важко, проте місцеві завжди з посмішкою нас тут зустрічають та дуже чекають. Для них ми привезли продуктові набори, набори з товарами для дому, до яких входить постільна білизна, рушники, ковдри, каністри, відра, кухонні гарнітури. Надали також гігієнічні набори для дому та гігієну для людей похилого віку.

Це саме ті товари, які для місцевих залишаються майже недоступними для самостійного придбання.

Вдячні партнерам за таку необхідну допомогу!

Проєкт реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії, Міністерства закордонних справ Німеччини, Європейського Союзу та Гуманітарного фонду для України.
ІНФО
КАР'ЄРА
ЗАКУПІВЛІ
Політики Фонду
UA